O nas

Kim jesteśmy?

Trenerki umiejętności miękkich z trzyletnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów. Magistrantki psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie również pracują, prowadząc szkolenia w Strefie Młodzieży. Autorki projektu Cyberbullying we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego, który kontynuują w ramach własnej działalności szkoleniowej. Absolwentki wrocławskiej szkoły trenerów biznesu „Moderator”. Prowadzą prelekcje uświadamiające młodzież i dorosłych nt. zagrożeń w sieci (współpraca np. z Empikiem, Multikinem). 

Magdalena Duszyńska

Magdalena Duszyńska

 

Od kiedy pamiętam, marzyłam o tym, żeby zostać psychologiem. Jednak zanim do tego doszło, ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim, skąd wyniosłam zamiłowanie do literatury i do języka polskiego. Jestem absolutnie zakochana w twórczości Agnieszki Osieckiej. Lubię stawiać sobie coraz to nowsze wyzwania i je osiągać (dlatego uczę się pływać!). Oprócz prowadzenia warsztatów, pracuję także w przedszkolu, gdzie odbywam największy trening kreatywności i otrzymuję najsurowszą krytykę od małych słuchaczy.

Anna Lipnicka

Anna Lipnicka

 

Mam 100 pomysłów na minutę, a co drugi okazuje się całkiem niezły! Tak zaczęłam studiować psychologię, która w końcu okazała się moją pasją. Uwielbiam to, co robię, czyli prowadzenie szkoleń, ale interesuje mnie także coaching. Jestem propagatorką pozytywnego egoizmu, który sama wyznaję (z podkreśleniem na pozytywny!) Odbyłam kurs z negocjacji, który wykorzystuję tak w pracy, jak i w życiu. Gotowanie to mój sposób na relaks, a jeszcze lepiej kiedy mogę się tym dzielić z bliskimi.